Αρχική σελίδα Το σχολείο μας Προκηρύξεις διαγωνισμών ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ Β΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Θέμα: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση σχολικής εκδρομής- Μετακίνησης μαθητών της Β΄ Λυκείου στην Καλαμάτα από 5/4 ως 8/4/2013.

σχετικό: Υ.Α. 129287/Γ2/2-12-2011

Παρακαλούμε όσα ταξιδιωτικά γραφεία επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον και να υποβάλλουν τις προσφορές τους σχετικά με την 4ημερη Εκδρομή-Μετακίνηση των μαθητών της Β΄ Λυκείου του Σχολείου μας στην Καλαμάτα Μεσσηνίας από Παρασκευή 5/4/2013 έως Δευτέρα 08/4/2013.

Η προσφορά κατατίθεται κλειστή στο Σχολείο.

Με κάθε προσφορά κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και Υπεύθυνη Δήλωση ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

1

ΣΧΟΛΕΙΟ

4o ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

2

ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ -   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΠΟ 5/4 ΕΩΣ 8/4/2013

3

ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ

68-70 ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ 4 ΣΥΝΟΔΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

4

ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ/Α ΜΕΣΟ/Α ? ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ? ΠΟΥΛΜΑΝ (σύγχρονο, τουλάχιστον πενταετίας)

5

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΟΣ

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 4 ΑΣΤΕΡΩΝ

6

ΛΟΙΠΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ (παρακολούθηση εκδηλώσεων, επίσκεψη χώρων κτλ.)

ΒΑΣΕΙ ΕΚΠ/ΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

7

ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ

8

ΠΡΟΣΘΕΤΗ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΚΑΛΥΨΗΣ ΕΞΟΔΩΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ Η΄ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ

9

ΤΕΛΙΚΗ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΤΙΜΗ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ

10

ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΑΝΑ ΜΑΘΗΤΗ

11

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΟΣ

12

ΚΑΤΑΛΗΚΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ

22/02/2012, ώρα 13.00 π.μ.

Παρατηρήσεις:

1. Ασφαλιστική & Φορολογική Ενημερότητα του Ταξιδιωτικού Πρακτορείου
  2. Εγγυητική Τραπέζης 2.500 Ευρώ σε περίπτωση μονομερούς αθέτησης των υποχρεώσεων του συμβολαίου εκ μέρους του Ταξιδιωτικού Πρακτορείου
  3. Ξενοδοχείο, απαραιτήτως με ημιδιατροφή (πρωινό & 1 γεύμα εντός του Ξενοδοχείου)
  4. Ξενοδοχείο όχι απαραιτήτως εντός της πόλης.

Ο Δ/ντής   του Σχολείου

Χρυσουλάκης Φώτης

Το ωρολόγιο πρόγραμμα των τάξεων